• Dátum registrácie a príchod na ubytovanie deň pred nástupom do práce.
  • Lokalita : Vorarlberg – Rakúsko.
  • Práca na pracovnú zmluvu „Zamestnanec“
  • Práca vhodná najmä pre jednotlivcov aj partie.
  • Vhodné pre ľudí s praxou min. 3 roky.
  • Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom !
  • Transport z/do práce : odporúča sa vlastné auto.

Platové podmienky.

  • €12.88 / hod. Fachkrafte (odborník)
  • €2.099 / mesačne
  • Plat je uvedeny v „brutto“.

Benefity k platu:

  • Diety €41.40/pracovný deň „netto“ !
  • Diety €910 / mesačne
  • Rakúska pracovná zmluva s firmou (zamestnanec).

Požiadavky

  • Skúsený samostatný Lešenár-Leyher system.
  • Link pre Leyher system video: https://www.youtube.com/watch?v=HG8bWwe9VpQ
  • Prax v obore minimálne aspoň  3 roky.
  • Vlastné auto nutnosť  aspoň pre partiu 2 !
  • NJ aspoň lepšie komunikačné základy A2-B1 level, min pre 1 osobu v partii.
  • Schopnosť sa dohovoriť na pracovisku a na firme !
  • Kopia občiansky, vodičský  (obojstranne).
  • Životopis zaslať v NJ/SJ  jazyku !

Pracovná náplň

Práca v prevažne v exteriéry, stavebná činnosť,  rekonštrukcie a renovácie , výstavba rodinných domov, komerčné budovy. Budete montovať /demontovať lešenie, steny do výšky podľa potrieb, zabezpečovať bezpečnosť podľa stanovených smerníc pri danej práci. Lešenie je typu Leyher systém (skladačka) ale aj iné typy lešenia. Vyžadujú sa predošlé skúsenosti so stavaním lešenia! Požaduje sa skúsený flexibilný, zodpovedný samostatne zručný pracovník. Prax v obore nutnosť min 3 roky a viac.Vedieť pracovať z ručným ako aj strojovým náradím, vŕtačka, brúska, kotúčová flexa, gola kluče a iné uťahováky pri montáži a demontáži lešenia. Znalosť NJ aspoň 1 v partii. Auto potrebne min pre 2 v partii.

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Pracuje sa prevažne 40 h/týždenne. (s toho je 30 min prestávka)
  • Pracovný fond je 162,5  hodín/mesačne.
  • Pracuje sa od Pondelok-Piatok.
  • Nadčasy možné po dohode so zamestnávateľom.

  • Pre začiatok je potrebné si zaobstarať bezpečnostné topánky, bezpečnostnú helmu a tesársky opasok !
  • Vlastný pracovný odev potrebný pre začiatok.
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom po určitom čase !
  • Bezpečnostné prvky ako aj pracovné elektrické náradie a vybavenie zabezpečené zamestnávateľom !

Ubytovanie & strava.

  • Ubytovanie je zabezpečené po príchode do Holandska.
  • Bývate v nájomných domoch.
  • Ubytovanie od €300 – €400/mesačne strhavane s platu !
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, internet, sprcha. (povlečenie si prineste vlastné)
  • Strava si zabezpečujete individuálne.

Transport.

  • Doprava z/do práce individuálne.
  • Vhodné mať auto min na partiu 2 pracovníkov.
  • V prípade že ste bez auta, budete priradený k skupine.
  • Príchod do Rakúska na vlastné náklady, pripravíme plán cesty.

Sociálne poistenie.

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Rakúskej legislatívy.
  • Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)
  • Zamestnanecký pomer.

Iné výhody.

  • Rakúska pracovná zmluva.
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Diety vyplacané netto !
  • Preplácané nadčasy.
  • Ubytovanie poskytované zamestnávateľom!
  • Asistencia Rakúskeho partnera s registráciou na úradoch.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
  • Garancia pracovných hodín & zárobku !
  • Vypracovaný Plán cesty na miesto určenia v Rakúsku.
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Základné informácie

Pozícia: Lešenár
Lokalita: Vorarlbersko - Rakusko
Krajina:
Plat: €12.88/hod "brutto" + €41.40 diety "netto"
Dátum nástupu: Ihneď