Všeobecné info

Hľadáme pracovníkov na SZČO – Umývanie vojenskej techniky, stroje a zariadenia, prevažne tlakové umývanie vapkou. Možnosť dlhodobej spolupráce. Garancia pracovných hodin a zárobku. Vhodné pre jednotlivca aj partie. Výhodné pre lokálných záujemcov: ZV, DT, LC, VK, KA okresy.

Platové podmienky.

  €7.00 / hod.                                                                                                                                                                                              cca. €1.516 – €1.820/mesačne.                                                                                                                                                             Pracovný fond 50-60 hod v týždni.                                                                                                                                                 Faktúrácia mesačne.  Práca len na SZČO.

Požiadavky.

Kondičné zdatný.                                                                                                                                                                                     Ochotný plniť úlohy a povinnosti zadané v práci.                                                                                                                             Ochotný pracovať 10 h/deň. 5-6 dní v týždni.                                                                                                                                       Nemá problem s prácou v mokrom prostredí.                                                                                                                                       Práca s vodou a tlakovým čističom vapka!                                                                                                                                           Vodičský preukaz „B skupin“.                                                                                                                                                                   Vlastné auto podmienka.                                                                                                                                                                 Bezúhonosť – čistý register trestov podmienka !                                                                                                                                 Znalosť ANJ vyhoda avšak nie je to podmienka.                                                                                                                             Ochota pracovať na dlhodobo. Ochota pracovať na SZČO.

Náplň práce.

Pre nášho klienta hľadáme Pomocných pracovníkov – Tlakové umývanie ťažkej vojenskej techniky, stroje a zariadenia, obrnené vozidla, tanky, pásove a kolesové vozidla, použivané na vojenskom treningovom procese. Práca je na SZČO, podmienka práce min 3 mesiace a dlhodobo. Preferujeme serioznych zaujemcov ktorý maju zmysel pre zodpovednosť , dochvílnosť, plnia zadania v práci, majú záujem o prácu na dlhodobo.  Kandidát by mal byť kondične zdatný, ochotny pracovať v mokrom prostredí – pracovné ochranné pomocky, oblečenie pre dané prostredie zabezbepečené okrem obuvy. Zabezpečíte si gumaky.  Tréning poskytnutý na mieste. Vhodné pre jednotlivca alebo partiu. Vhodné ak mate vlastné auto a ste z okolia, Detva, Krupina, Veľký Krtiš , Lučenec okresu.

Prevádza & Pracovný čas.

  • Pracuje sa cca 10 hod / deň.
  • Pracujete 5 -6 dni + v týždni.
  • cca 200-240 hod mesačne.

Transport.

  • Doprava z/do práce vlastné auto podmienka.
  • KM z / do práce nie su hradené.

Iné výhody.

  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Práca dlhodobo alebo kratkodobo podľa dojednania.
  • Práca iba na živnosť- SZČO  !
  • Práca 5 až 6 dni v týždni.
  • Garania pracovných hodín a zárobku !
  • Pracovný odev do mokreho prostredia zabezpečený.
  • Pravidelná práca – pravidelný príjem.
  • Školenie na pracovisku poskytnuté.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov alebo partie.
  • Zmluva o Dielo .

Základné informácie

Pozícia: Umyvač strojov a zariadení / SZČO (UK)
Lokalita: Lešť stredné Slovensko.
Krajina:
Plat: €1.516 - €1.820 / mesiac
Dátum nástupu: ihneď