Registrácia - Všeobecné info

Pracujete pre hotel v krásnej prírode národneho parku Wicklow Heights, len 1 hod od Dublin. Dostupné pozície: Čašníčka, Chyžná, Kitchen porter, Recepčná, ale aj Pomocný Kuchár. Pracovná zmluva s Hotelom. Garancia pracovných hodín a zárobku.

Platové podmienky

  • od €12.70/ hod „brutto“ (40h/týždenne)
  • od €508 /týždenne
  • od €2.201/ mesačne
  • od €26.416 / rok
  • Výplata každých 14 dni v týždni na účet.
  • od €13.00-€15.00 – Kuchár „Chef de Partie“ (v záležitosti skúsenosti)

Požiadavky

  • Dobrá fyzická kondícia.
  • Predchádzajúce skúsenosti s prácou sú požadované.
  • Schopnosť pracovať dôsledne.
  • Čistý register trestov.
  • Príjemne vystupovanie voči hosťom hotela.
  • Práca zahŕňa aj víkendy a flexiblilitu počas pracovného dňa..
  • Znalosť ANJ na úrovní B1 – B2 level, vedieť komunikovať.
  • Ochota pracovať dennú smenu (ranná/po obedná) podľa zaradenia a požiadaviek hotela.
  • Ochota zotrvať u zamestnávateľa min. 6 mesiacov a viac podľa dohody s zamestnávateľom.
  • Študenti počas prázdnin možnosť práce na 2-3 mesiace podľa dohdy s zamestnávateľom.

Pracovná náplň

Jedná sa o prácu pre Hotelový rezort cca kapacita ubytovania 40 izieb. Lokalita v lone národného parku Wicklow Heights  len 1 hod cesty od Dublin.

Obsadzujeme na všetky pozície, podľa požiadaviek hotela v danom čase.                                                                              Chyžná, Čašník, Kitchen porter, Recepčný, Pomocný kuchár. Bartender a pod.,                                                                                Znalosť ANJ požadovaná na komunikatívnej úrovni, pre Recepčnú je úroveň vyššia ako pri ostatných pozíciach.

Čašníčka: prax aspoň 2 + rokov, príjemne vystupovanie profesionalita, vhodné pre dievčatá, páry a muži aj študenti s praxou na danej pozícii.  Servírovanie jedál a nápojov.

Chyžná: prax aspoň 2 + rokov, vhodné najmä pre dievčatá a páry, upratovanie hotelových izieb podľa inštrukcii supervízora.

Kitchen Porter: prax aspoň 1 rok, vhodné najmä pre chlapcov, výpomoc v kuchyni hotela, umývanie riadu a iné pomocné práce v kuchyni.

Pomocný kuchár : komunikatívna ANJ, schopný vedieť spracovať jedlá studenej a teplej kuchyne. Pripravovať  (šaláty, predjedlá, raňajkové menu, hranolky, hamburgery, obložené bagety a sendviče a grilované minútky.)

Recepčná : ANJ komunikatívnej úrovni , prax apoň 2 + rokov, príjemne vystupovanie, práca s rezervačný systémom.

Po konzultácii s JOB 4U konzultantom, následne What app Video phone rozhovor s manažérom hotela.                  Priebežne počas roka, v hotely pracuje aj Slovenský personál.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o dennú prevádzku.
  • Systém ranná/po obedná smena.
  • Pracuje sa 6 dni v týždni počas sezoný a 5 dni mimo sezonu.
  • Možnosť práce nadčas.

Pracovné oblečenie

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev pre začiatok (čierne topánky, biela košeľa, top blúzka, Kuchári = kuchársky rondon)

Ubytovanie

  • Po príchode je zabezpečené ubytovanie a strava v Hotelom.
  • Sťahované z výplaty, (€65 /týždeň /osoba + €5 práčovňa)
  • Suma zahŕňa nájom a stravu.
  • Strava je poskytovaná počas celého týždňa.

Doprava

  • Doprava, nie je nutná, keďže ste ubytovaný priamo v areály Hotela.
  • Výhoda, ušetrené financie a čas strávený na dopravu  z/do práce.

Iné výhody

  • Dobré platové podmienky.
  • Ubytovanie a strava zabezpečené Hotelom.
  • Pracovná zmluva priamo s Hotelom.
  • Nízke vstupné náklady.
  • Lacné ubytovanie a strava – poskytnutá zamestnávateľom.
  • Garantovaný pracovný čas v týždni.
  • Pekné prostredie – Hotel situovaný Wicklow- národný park len 1 hod od Dublinu.
  • Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v ANJ.
  • Vhodné aj pre absolventov hotelovej školy.
  • Pomoc s vybavením všetkých formalít pred vycestovaním a počas pobytu v Irsku.
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny.

Programový poplatok

  • Bezplatné služby , konzultácie a asistencia konzultanta JOB 4U INT.

Základné informácie

Pozícia: Čašníci, Chyžné , Recepčná a iné (GLE-John))
Lokalita: Wicklow National park-Ireland rep.
Krajina:
Plat: od €2.201/mesačne + sprepitné.
Dátum nástupu: Ihneď
Mám záujem
Kontaktná osoba Martin Eštočák 00421 944 258 690 info@job4uslovakia.sk

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.