Všeobecné info

„Hotelový a Reštauračný personál“ Obsadzujeme Duty Manager, Čašníci, Chyžné, Recepčná a iné. Hotel sa nachádza v okoli Newcastle West, a len 45 min mesta Limerick Írsko. Prílety sú organizované na Dublin letisko. Pracovná zmluva s Hotelom. Garancia pracovných hodín a zárobku.

Platové podmienky

  • od €12.80 + „TIPS“Čašník-čka, Chyžná, Night Porter
  • cca €26.416 ročne – €2.201 mesčne – €508 týždenne. (prie 40 hod/týždeň)
  • od €15.00 Recepčný-ná, (v záležitosti od skúsenosti a praxe v danom obore)
  • od €16.00 – Duty manažer (v záležitosti od skúsenosti a praxe v danom obore)
  • Výplata na účet týždenne.

Požiadavky

  • Dobrá fyzická kondícia.
  • Predchádzajúce skúsenosti s prácou v danom obore požadované.
  • Schopnosť pracovať dôsledne, precízne, zodpovednosť.
  • Čistý register trestov.
  • Pozície nie sú vhodné pre študentov.
  • Príjemne vystupovanie, Flexibilný  práca sa vyžaduje aj cez víkendy.
  • Znalosť ANJ na úrovní minimálne B2 level (komunikatívne).
  • Ochota pracovať dennú smenu (ranná/poobedná) podľa zaradenia a požiadaviek.

Pracovná náplň

Jedná sa o prácu pre Hotelový rezort v Irsku , lokalita cca. 45 min od mesta Limerick.

Obsadzujeme pre nášho klienta na pozície :  Recepčná, Čašníci, Chyžné, Duty Manažer (Smenový manažer)

Čašník-čká: vyžaduje sa AJ min. B2 level komunikatívne.  Práca vhodné najmä pre dievčatá, muži, servisovanie A-LA Carte jedal alebo menu drink , vedieť poradiť pri výbere jedál, znalosť MENU a pod.

Hotel porter: jedná sa o kumulovanú pozíciu na prevádzke nočnej hotela, nosič batožiny, kontrola objektu hotela, výpomoc na recepcii a pod.

Recepčná: Dobrá znalosť ANJ C1 level – slovom a písmom, Znalosť práce s MS office , Výhoda ak su skusenoti už s nejakým rezervačným systémom v predchadzajucej práci. Sebavedomy na Tel – komunikácia s zákaznikmi, vedieť sa rychlo zorientovať pri požiadavkách zákaznika na tel.

Duty manažer : Ma na starosti cely chod smeny hotela a reštaurácie, koordinuje a komanduje pracovníkov na smene, rieši akutné problemy , referuje report pre hlavného manžera Hotela. Podiala sa na planovaní smeny, a jednotlivých eventov v hotely.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o 1-2- smenu prevádzku.
  • Systém ranná/poobedná smena.
  • Pracuje sa 5- 6 dni v týždni
  • Pracovný čas 40 a viac hod/týždeň.
  • Možnosť 12 hod. / smeny nadčasy (po schválení manažéra hotela).

Pracovné oblečenie

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev pre začiatok (čierne topánky, biela košeľa, top blúzka, kuchár uniforma kuchársky rondon.)

Ubytovanie & Strava

  • Po príchode je zabezpečené ubytovanie  v Hotely.
  • Dostupné single alebo aj double izby podľa okolnosti a potrieb.
  • Strava je poskytovaná počas pracovnej doby v Hotely.
  • Úhrada za ubytovanie a stravu je sťahované z výplaty, (€40 /týždeň /osoba )

Doprava

  • Doprava , z/do práce nie je nutná, kdeže ubytovanie je zabezpečené v areály Hotela.
  • Mate ušetrené financie a čas strávený na dopravu  z/do práce.

Iné výhody

  • Dobré platové podmienky.
  • Dobré prepitné „TIPS“ k výplate !
  • Ubytovanie a strava zabezpečené v areály Hotela.
  • Zmluva priamo z Hotelom.
  • Nízke vstupné náklady.
  • Lacné ubytovanie a strava – poskytnutá zamestnávateľom.
  • Garantovaný pracovný čas v týždni.
  • Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v ANJ.
  • Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do Írska a počas pobytu.
  • Možnosť pracovného postupu v práci
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia dani z krajiny.
  • Asistenčné služby konzultanta JOB 4U International bez poplatkov !

Programový poplatok

  • Bezplatné služby, konzultácie a asistencia konzultanta JOB 4U INT.

Základné informácie

Pozícia: Čašničk/Recepčná/Duty manager (DI-Mary)
Lokalita: Newcastle West okolie, cca. 45 min od Limerick / Irsko.
Plat: od €12.80/hod Čašníci, + "Tips" od €16.00 Duty manager.
Dátum nástupu: Ihneď