Všeobecné info

Pracujte ako „operátor“ vo fabrike na výrobu a spracovanie zámkovej dlažby, okrasný sokeľ kameň, tehly a pod. Práca nie je fyzicky náročná keďže obsluhujete a manipulujte na obaľovačke, a iné malé zariadenia na uľahčenie a premiestňovanie produktov. Lokalita region Tiel  Holandsko. Práca vhodná najme pre mužov, postačujú základy ANJ.

Platové podmienky

Plat :

 €12.00/ hod  – 22 rokov a viac.

€8.13-€10.16 / hod  18-21 rokov.

Plat je uvedený „brutto“. Výplatný systém je 4 týždňový (mesačne).

Možnosť požiadať o zálohu od 14 dňa v práci , po dohode so zamestnávateľom.

Požiadavky

  • Kopia občianskeho preukazu
  • Kopia vodičského preukazu
  • Register trestov bez záznamov ! Doručiť nie starší ako 3 mesiace.
  • Životopis zaslať v AJ.
  • Dobrý zdravotný stav a fyzicky zdatný.
  • Znalosti AJ A2 level, základy.
  • Umiestnime aj BEZ  jazyka v prípade že dokážete komunikovať Poľskom jazyku.
  • Ochota pracovať nadčasy variabilná a flexibilná pracovná doba.

Pracovná náplň

Výroba známkovej dlažby, betónových prefabrikátov, preklady, okrasný kameň a iné.  Vašou pracovnou náplňou bude manipulácie s okrasným kameňom, ktoré sa používajú v stavebníctve niečo ako betónové prefabrikáty na výstavbu domou prekladov budovy a pod, taktiež ako obklad pre exteriér, niečo ako zámkova dlažba pre nádvoria a pod. Jedná sa o fyzicky náročnejšiu prácu vhodnú pre mužov. Pracujete pre továreň na spracovanie dlažby z kameňa. Vašou úlohou bude kameň odrezať pomocou stroja a naložiť spracované kusy do paliet.

Pracovný čas

  • Ide o dennú smenu.
  • Pracuje sa 5-6 dni v týždni.
  • Ak potrebné tak sa pracuje aj cez víkendy.
  • Pracovný týždeň je 40 hod/ týždeň.
  • Pracovná doba môže byť navýšená „nadčasy“ alebo „skrátená“ podľa okolnosti.

Ubytovanie

  • V rádovej zástavbe domy, byty , bungalow, ubytovne.
  • Nájom činní : €85 dvojposteľová izba/týždenne osoba.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené WIFI, (povlečenie a periny nie sú dostupne!)
  • Mesačná výpoveď nájomnej zmluvy.

Transport

  • Doprava z/do práce Zabezpečené zamestnávateľom (minibus/služobné osobné auto).
  • Možnosť dopravy do práce aj bicyklom v prípade do cca 6km /bicykel zapožičia zamestnávateľ.
  • Doprava do práce autom, zrážky zo mzdy €20/osoba/týždeň.
  • Vhodné mať vodické oprávnenie kvôli šoférovaniu auta z/do práce.

Iné výhody

  • Práca vhodná najmä pre mužov!
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Jednoduchá manuálna práca.
  • Možnosť pracovať nadčasy za príplatok.
  • Ubytovanie zabezpečené pred príchodom do NL a strhávané až z výplaty.
  • Dlhodobá práca, pre tých ktorý máju záujem ostať dlhodobo.
  • Zabezpečená doprava z/do práce!
  • Možnosť sa zdokonaliť v AJ.
  • Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Holandska.
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Programový poplatok

  • Za konzultácie, služby a poradenstvo sa uhrádza  jednorazový poplatok vo výške €99/osoba.
  • Vhodné pre uchádzačov ktorý požadujú asistenciu a koordináciu pred vycestovaním a počas pobytu.
  • Bližšie informácie poskytne konzultant agentúry.

Základné informácie

Pozícia: Pracovník fabrika dlažby
Lokalita: Tiel region - Holandsko
Krajina:
Plat: €12.00/hod. "brutto"
Dátum nástupu: ihneď