Všeobecné info

Pracujete ako „Montér okien“. Montáž a demontáž plastové a hliníkové okná. Prácu zabezpečujeme po celom územi Nemecka. V prípade Vašej kvalifikácie alebo dostatočnej praxe nás, neváhajte kontaktovať. Poskytneme Vám širokú škálu pracovných možnosti. Garancia pracovných hodín a zárobku. Možnosť krátkodobého alebo dlhodobého pracovného pomeru.  Práca vhodná pre jednotlivcov aj partie.

Platové podmienky.

  • €2.450 / hod. mesiac „netto“/vrátane diéty/
  • Diéty za pracovný deň /od €40 – €50 „netto“/
  • + 25% príplatky za nadčasy

Požiadavky

  • Samostatný  Monter, (montáž/demontáž plast, hlinik okná, dvere,)
  • Vhodné pre jednotlivcov aj partiu dvoch.
  • Prax v obore minimálne aspoň  1 rok.
  • Vlastné auto min pre partiu 2, nutnosť „kvôli doprave z/do práce“
  • Kopia občiansky, vodičský .
  • Životopis zaslať v NJ  jazyku !
  • Úroveň jazyka: NJ aspoň „A2-B1 level“ komunikačné schopnosti, aspoň jeden z partie, porozumieť pracovným pokynom na pracovisku

Náplň práce.

Manuálna práca pre skúseného Montera. Samostatne pracujuci bez dozoru. Praca na stavbe interier/exterier, rekonštrukcie, novostavby bytov , rodinné domy. Budete montovat a demontovat plast/hlinik okna, taktiež osadenie dvery v interiery, z času na čas sa vyžaduje montáž hlinikového prestrešenia alebo pergoly terasy.  Požaduje sa osoba ktorá je všeobecné zručná, ma už skúsenosti a prax s pracou v danom obore. Vlastné auto pre 2 v partii nutnosť. Vie používať potrebne náradie k práci , rýchlo sa učí novým veciam.  Znalosť NJ, aspoň pre jedného z partie potrebná na takej úrovni aby sa vedel dohovoriť v práci a na firme. Práca je na dlhodobo. Práca väčšinou pre zástavbu rodinných domov Nemecko.

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Pracuje sa prevažne 40 h/týždenne. (s toho je 30 min prestávka)
  • Pracuje sa od Pondelok-Piatok.
  • Nadčasy možné po dohode so zamestnávateľom.

Ubytovanie

  • Ubytovanie je zabezpečené po príchode do Nemecka.
  • Bývate v nájomných domoch.
  • Ubytovanie je poskytnuté €300-€400/ mesačne.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, (povlečenie vlastné záleží od typu zamestnávateľa)
  • Ubytovanie je strhnuté z platu.

Transport

  • Doprava z/do práce individuálne.
  • Vhodné mať vlastné auto kvôli dochádzke do/z práce.
  • Príchod do Nemecka, na vlastné náklady, pripravíme plán cesty.

Iné výhody.

  • Možnosť osobného rastu a postupu v práci.
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Diety vyplacane k platu !
  • Ubytovanie poskytované po príchode !
  • Pracovná zmluva priamo z Nemeckým zamestnávateľom.
  • Asistencia Nemeckého partnera s registráciou na úradoch!
  • Nové pracovné skúsenosti, možnosť zdokonaliť úroveň NJ.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
  • Vypracovaný Plán cesty do Nemecka.
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Základné informácie

Pozícia: Monter okien (plast, hlinik)
Lokalita: Nemecko - celé územie
Krajina:
Plat: €2.450/mesačne "netto"
Dátum nástupu: ihneď