Všeobecné info

Pracujete pre zabehnutú a lokálne preferovanú Reštauráciu na pozícii „Čašník/F&B, Barman, Kuchár, Umývač riadu a pod. “ Taktiež k reštáurácii patri aj Penzion cca 40 izieb. Možnosť uplatnenia ako Recepčný , Chyžná.  Komplex „reštaurácia a penzion“ je obľúbená lokality, nachádza sa len 1 hod do Dublinu. Prílety sú organizované na Dublin letisko. Pracovná zmluva s Reštauráciou alebo Penzionom. Garancia pracovných hodín a zárobku a prepitné !

Platové podmienky

  • od €13.00/hod. + prepitné ! KP, Waitress, Restaurant Host and others.
  • od €2.253/mesiac + prepitné !
  • od €35 000 – €45 000 + prepitné! Sous chef
  • Výplata na účet týždenne.

Požiadavky

  • Dobrá fyzická kondícia.
  • Predchádzajúce skúsenosti s prácou v danom odbore požadované.
  • Schopnosť pracovať dôsledne, precízne, zodpovedňe.
  • Čistý register trestov.
  • Pozície su dostupné minimálne na sezone zotrvanie v práci.
  • Príjemne vystupovanie, flexibilný  práca sa vyžaduje aj cez víkendy.
  • Znalosť ANJ na úrovní minimálne B1-B2 level (komunikatívne)
  • Ochota pracovať dennú smenu (ranná/poobedná) podľa zaradenia a požiadaviek.

Pracovná náplň

Jedná sa o prácu pre Reštauráciu a Penzion ktorá je obľúbený v danej lokálne. Návštevnosť je pomerné veľká. Pri tejto práci si prídete aj na slušné prepitné (ak tomu Vaša práca bude aj zodpovedať :). Práca je na minimálne sezonu alebo na neurčito podľa dohody a okolnosti. Reštaurácia sa nachádza v národnom parku Wicklow, a len 1 hod od Dublinu.

Obsadzujeme do Reštaurácie:  F&B/Čašníci, Barmani a Pomocník do kuchyne. Kucháry a iné,  Znalosť ANJ sa vyžaduje min B1-B2 level + komunikatívne.

Obsadzujeme do Penzionu: Recepčný , a Chyžná.

Krátky pohovor video call s manažérom reštaurácie, alebo penzionu ešte pred Vašim vycestovaním a podpisom zmluvy. Írska pracovná zmluva priamo s Reštauráciou alebo Penzion.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o 1-2- smenu prevádzku.
  • Systém ranná/poobedná smena.
  • Pracuje sa 5- 6 dni v týždni.
  • Práca zahŕňa aj víkendy.
  • Pracovný čas cca 40 a viac hod v týždni.

Pracovné oblečenie

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev pre začiatok (čašníci = čierne topánky, čierna košeľa, top blúzka, kuchári = rondo uniforma.

Ubytovanie & Strava

  • Ubytovanie a strava zabezpečené
  • Nájom:  €50-120 shared/double room/ osoba týždeň strhávane z platu.
  • Zdarma stravovanie poskytovaná počas pracovnej doby.

Doprava

  • Doprava z/do práce nie je nutná, kdeže ubytovanie je zabezpečené v blízkosti pracoviska.
  • Mate ušetrené financie a čas strávený na dopravu  z/do práce.

Iné výhody

  • Dobré platové podmienky.
  • Vysoké prepitné v týždni !
  • Ubytovanie a strava zabezpečená !
  • Írska zmluva priamo s Reštauráciou alebo Penzion.
  • Nízke vstupné náklady.
  • Garantovaný pracovný čas v týždni.
  • Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v ANJ.
  • Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do Írska a počas pobytu.
  • Možnosť pracovného postupu v práci.
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia dani z krajín EU.
  • Asistenčné služby konzultanta JOB 4U International bez poplatkov !

Programový poplatok

  • Bezplatné služby, konzultácie a asistencia konzultanta JOB 4U INT.

Základné informácie

Pozícia: Čašnik, Kuchár, Pomocník v kuchyni a iné (WH-Dave)
Lokalita: Wicklow national park len 1 hod od Dublinu / Irsko
Plat: od €13.00/hod Čašníci +Tips, Kuchár od €35-€45 000/rok
Dátum nástupu: Ihneď